Naujienos NEW

Detailingas kas tai

Nepaisant to, kad daugelis vairuotojų niekada negirdėjo „auto detailingas “ (angl. auto detailing) sąvokos, tokios paslaugos pradėjo sparčiai vystytis Lietuvoje.

Siūlyčiau iš pradžių plačiau susipažinti su „autodetailing“ sąvoka.

Taigi! Iš anglų kalbos detailing reiškia detalus, išsamus. Kyla klausimas – kaip tai susiję su automobiliais? Iš tikrųjų atsakymas labai paprastas! Sąvokos „automobilis“ ir „detalus“ glaudžiai tarpusavyje susijusios ir iš esmės bendrai sudaro paslaugų teikimo kompleksą, skirtą kokybiškai, sakyčiau netgi nuodugniai automobilio priežiūrai. Kitaip tariant, tai profesionalus automobilio valymas, dėl kurio pasiekiamas idealus vaizdas ne tik automobilio išorės, bet ir jo vidaus, nes kreipiamas maksimalus dėmesys į kiekvieną automobilio detalę.

Dabar vertėtų panagrinėti kitą svarbų klausimą – kas sudaro šį paslaugų rinkinį?

Teikiamų paslaugų sąrašas yra pakankamai ilgas ir apima šias procedūras:

  • Profesionalus valymas ir poliravimas dažų bei lako sluoksnio paviršiaus, ratlankių, stiklų, priekinių žibintų, chromuotų ir plastikinių dalių, toliau dengiant juos specialiomis apsauginėmis priemonėmis.
  • Sausas Pilnas cheminis salono valymas ir jo elementų padengimas apsauginėmis priemonėmis.
  • Nešvarumų ir dulkių valymas nuo durų protarpių ir guminių tarpiklių tarpinių.
  • Chromuotų išmetimo vamzdžių antdėklų ,sparnų posparnių priežiūra ir valymas.
  • Variklio skyriaus valymas ir priežiūra.
  • Automobilio apsauga naudojant plėveles.

Automobilių apdaila – tai daug daugiau nei tiesiog nekontaktinis plovimas, kilimėlių valymas ir vaškavimas. Vargu ar paprastoje automobilių plovykloje kas domisi poliravimo metu pašalinamo lako sluoksnio storiu, sunkiai pasiekiamų vietų valymu ir brangių specializuotų medžiagų naudojimu.

Daugelis pasakys, kad šias procedūras galima atlikti kiekvienoje automobilių plovykloje ir už kitokią kainą. Tai ne taip! Neįmanoma suteikti aukštos kokybės profesionalios paslaugos įprastoje automobilių plovykloje. To dar nebuvo Lietuvoje! Pigiai, greitai ir kokybiškai – tai iš fantazijos srities! Rimtas meistras nedirbs už tris kapeikas, profesionalas nebris į sraunią upę (itemptu srautų) ir darys kokybiškai. Tikrieji specialistai mėgsta „kietas mašinas“ ir už gerus pinigus!

Paklauskite bet kurioje automobilių plovykloje, ar jie turi poliravimo paslaugų atlikimo sertifikatus ? O jeigu paklaustumėt poliruotoją automobilių plovykloje apie dokumentus, patvirtinančius jo išsilavinimą poliravimo srityje, pamatysite nustebusias akis ir išgirsite, „niekas nesiskundė, o aš aštuonerius metus poliruoju, štai mano šlifavimo ratas ir pora 3M buteliukų, palikite automobilį nakčiai ir ryte bus viskas paruošta“. Atlikome apklausas tokiose automobilių plovyklose…

Mūsų internetiniame puslapyje sukursime neįgudusių poliruotojų sugadintų automobilių portfelį. Automobilių savininkų noras sutaupyti 150 eurų virto automobilio dažymu už 700 eurų ir pardavimo pozicijų praradimu, nes perdažytą automobilį sunkiau parduoti. Taip pat pats automobilio dažymas užtruko mažiausiai savaitę. Be to, labai abejoju, ar Jums galės suteikti atliktų darbų garantiją. Užsakymo priėmimo lapą ir darbų priėmimo–perdavimo aktą pamatysite tik itin šiuolaikinėse automobilių plovyklose. Paprastuose apie juos net nežino!

Skyriuje apie NANO apsauga rasite informaciją apie šiuolaikinių junginių unikalias, apsaugines savybes, kuriais pasidengs Jūsų automobilius po detalailingo . Tai labai naudinga ir labai įdomu žinoti!