Naujienos NEW

Detailingas didina apsukas!

Detailingas  vis didina apsukas, tačiau ir mes nestovime vietoje. Kai tik atėjome į šį verslą, jis vis dar buvo pradiniame vystymosi etape, kai apie detailingo  verslą mažai kas žinojo Lietuvos teritorijoje. Šiuo metu vien tik Vilniuje veikia jau apčiuopiamas detailingo studijų skaičius ir jų skaičius nuolat auga.

 

Viskas juda į priekį, todėl visada stengiamės būti pažangūs, besimokydami ir išbandydami kažką naujo kasdien. Mūsų studijos meistrai iš tikrųjų sudaro draugišką komandą, kuri myli automobilius ir rūpinasi jais, todėl visada priimame sprendimus kartu, kartu mokomės ir prasmingai leidžiame darbo laiką, nepamiršdami aptarti pramonės naujovių, išbandyti pažangią įrangą, atlikti naujų sprendimų tyrimus. Visa tai vyksta draugiškoje, supratingoje aplinkoje, kuri leidžia tikrai mėgautis procesu.

 

 

Detalingas Vilniuje – tai veža!

 

Dešimt „SABO Detailing “ verslo funkcijų

 

  1. Kurti

Geriausia paslauga – aukšta kokybė. Svarbiausia „SABO Detailing “ paslaugos dalis – tai kokybė. Padarėte gerai, patikrinkite ir pamatysite, kad galite dar geriau, o tada leiskite Jus patikrinti ir suprasite, kad galite dar geriau!

 

  1. Bendrauti

Troškimas teikti geresnes paslaugas susijęs su supratimu, kad „SABO Detailing “ Klientas nusipelno geriausio. Visi „SABO Detailing “ darbuotojai siekia ilgalaikių ryšių su Klientu ir sukuria jam naudingiausio bendradarbiavimo schemą.

 

  1. Atiduoti

Visada suteikti daugiau nei tikisi „SABO Detailing “ Klientas. Suteikti malonumą Klientui, t. y. suteikti papildomą paslaugą, pavyzdžiui, priekinių žibintų poliravimas, padangų juodinimas; padovanoti dovanėlę (priežiūros priemonę, daiktų saugojimo dėžutę).

 

  1. Gauti

Pelnas gaunamas ir ryšiai su Klientu užmezgami remiantis kiekvieno darbo rezultatais. Klientas privalo gauti premiją ir tolimesnės priežiūros, naujų paslaugų pasiūlymą.

 

  1. Imti

Imti reiškia gauti dėkingumą už pinigus, Klientus, informaciją ir visas galimybes, kurios ateina bei išeina.

 

  1. Tobulėti

Visi „SABO Detailing “ darbuotojai visą laiką tobulina savo gebėjimus, atidžiai stebėdami, kas vyksta automobilių pramonėje. Siekiant palaikyti vidinę kultūrą, organizuojami savaitiniai visų darbuotojų susitikimai, apibendrinant ir analizuojant darbo situacijas bei rengiant išvadas ir naujas darbo schemas.

 

  1. Atsižvelgti

Bet kuri patirtis, bet kuris pasiūlymas, net jauniausio darbuotojo privalo būti bent jau išklausytas.

 

  1. Tobulėti

Nebijokite tobulybės, ji nepasiekiama… Būtent todėl mus sunku pasivyti!

 

  1. Skleisti

Palikus darbo vietą, kiekvienas darbuotojas prisimena, kad net ir už jos ribų jis „dirba“, ir visi, su kuriais jis bendrauja, yra potencialūs Klientai. Vairuodamas savo tvarkingą mašiną, darbuotojas skleidžia teigiamą informaciją apie „SABO Detailing “.

 

  1. Kontroliuoti

Be kontrolės – neįmanoma, bet visada prisimename, kad patys geriausi kontrolieriai – mes patys! Kontroliuoti geba žmonės, kurie nuolat tobulėja ir supranta, kad viskas prasideda nuo jų pačių. Todėl griežtai kontroliuokite pirmiausiai samdomą personalą ir įsigyjamų medžiagų kokybę, tada neprivalėsite kontroliuoti viso kito.