Apsauginės plėvelės

 

Efektyvios ir praktiškos LLumar langų plėvelės, atitinkančios aukščiausius standartus, yra žinomos dėl jų kokybės, nekintančios spalvos ir tvaraus, atsparaus įbrėžimams paviršiaus. Jos gali apsaugoti Jūsų investicijas, prisidėti prie saugumo Jums ir Jūsų šeimai ir tiesiog padėti tyrinėti Jus supantį pasaulį.

Lakuotų paviršių apsauga

Plėvelė padeda išlaikyti pirminę automobilio išvaizdą: automobilis kaip naujas – ilgą laiką.

Pirmas įbrėžimas pats skausmingiausias, todėl išvenkite skausmo ir pratęskite Jūsų automobilio kėbulo spindesį ir naujumą su atsparia nusidėvėjimui LLumar plėvele, skirta lakuoto paviršiaus apsaugai. Praktiškai nematomas skydas su aukštu spindesio lygiu – didelio tvarumo

LLumar plėvelė lakuotam paviršiui apsaugos Jūsų automobilį nuo kasdieninėse kelionėse atsirandančių pažeidimų.

LLumar plėvelė – tai maksimali apsauga nuo tokių pažeidimų kaip:

– akmenukai;

– šiukšlės;

– druska ir smėlis žiemos metu.

Išskirtinės kokybės, ilgalaikė ir permatoma LLumar apsauginė plėvelė lakuotiems paviršiams net 33% storesne nei pagrindinių konkurentų. Ji garantuoja užtikrintą apsaugą dažniausiai pažeidžiamų automobilio kėbulo elementų, tokiems kaip:

– gaubtas;

– bamperis;

– durų kraštai, rankenos ir slenksčiai;

– šoniniai veidrodėliai;

– šoninė apatinė puošybinė juostelė;

– sparnai.

LLumar apsauginė plėvelė lakuotiems paviršiams turi 5 metų garantiją* ir yra profesionaliai instaliuojama specialistų. Kad tobulai atitiktų Jūsų automobilio kėbulą, atskiri elementai iš plėvelės yra individualiai išpjaustomi. Apsauginė LLumar plėvelė lakuotam paviršiui – idealiai tinkanti apsauga. Automobilį, aptrauktą LLumar plėvele lakuotam paviršiui, lengva prižiūrėti – Jūs plaunate automobilį kaip įprasta. Gamintojo rekomenduoto vaško naudojimas padės išsaugoti pirminę automobilio išvaizdą. Nepaisant to, ką Jūs vairuojate – lengvąjį automobilį ar visureigį, krosoverį ar sunkvežimį – Llumar pasiūlys geriausią sprendimą, siekiant išlaikyti Jūsų automobilio kėbulą tobula.

* Taikomi kai kurie apribojimai. Norėdami išsamesnės informacijos, kreipkitės į įgaliotą atstovą.