Kas mes ir ką mes siūlome

KODĖL PLAUTI IR PRIŽIŪRĖTI AUTOMOBILĮ EUROŠVAROJE?

Automobilių kėbulo plovimas atliekamas vandeniu aukštu slėgiu, naudojamos cheminės priemonės priklausomai nuo sezono, taip pat pagalbinės priemonės salono valymui.
Išorės sausinimas atliekamas rankiniu būdu su profesionaliomis sausinimo šluostėmis, blizgesiui įgauti papildomai naudojamos mikrofibros šluostės.

PAGRINDINĖS PASLAUGOS

–  Transporto priemonių plovimas, sausinimas rankiniu būdu.
–  Transporto priemonių salono valymas, cheminis valymas.
–  Blogo kvapo salone ir klimato sistemos angose šalinimas.
–  Transporto priemonių arba atskirų detalių poliravimas.

Jūsų automobilis – veikiamas keturių sezonų skirtingais poveikiais. Taip pat cheminiai elementai (tai druskos, išmetamosios dujos, tepalas, kiti) ir mechaniniai elementai ardo automobilio paviršių ar jo detales. Kad išsaugoti automobilį tvarkingu, jis turi būti tinkamai ir laiku prižiūrimas.

KAIP MES TAI DAROME, KĄ NAUDOJAME, KAIP DIRBAME?

VANDUO

Atliekame automobilio kėbulo plovimą aukšto slėgio srove, tai užtikrina tolygų vandens pasiskirstymą ant paviršiaus ir gerai nuplauna nešvarumus, ypač sunkiai prieinamuose tarpuose ar plyšiuose.

Mūsų plovykloje naudojamas vanduo yra filtruojamas, todėl mažas kiekis metalų, kalkių ar kitų cheminių elementų. Tai papildomai apsaugo paviršius.

Vanduo testuojamas, imami mėginiai, kurie parodo vandens “kietumą”. Priklausomai nuo kietumo pasirenkamos cheminės priemonės bei nustatomas chemijos dozavimas. Naudojamas vanduo žiemos metu – karštas, vasaros metu – šaltas arba drungnas.

CHEMINIAI PRODUKTAI

Yra daug pasiūlos ir gamintojų, kurie siūlo savo produktus, tačiau mūsų įmonė naudoja tik patikrintas priemones, kurios efektyviai atlieka savo paskirtį, nekenkia paviršiams, bei nėra žalingos aplinkai ir žmogui. Naudojama tik sertifikuota ir patikrinta chemija, pagal nustatytas gamintojo instrukcijas.

Pagrindinės priemonės – aktyvios putos, vaškas, purvo tirpiklis, ratlankių valikliai, padangų ir gumų
priežiūros priemonės, plastmasių , stiklo, tekstilės,
odos ir kitos priežiūros priemonės.

Jeigu Jums svarbu, klausikite, mūsų konsultatai atsakys į Jūsų klausimus, dėl naudojamos chemijos mūsų įmonėje
+370 678 77388.

ĮRANGA IR KITAS INVENTORIUS

Tai labai svarbios priemonės, kurios yra profesionalios. Jų pagalba, greitai atliekamas darbas. Naudojant aukšto slėgio siurblius, vanduo ir cheminės priemonės lygiai paskirsto mišinį po paviršių, leidžia giliai isiskverbti į paviršiuje esančius įtrūkimus bei plyšius.

Profesionalūs dulkių siurbliai, yra galingi, gali siurbti dulkes, smėlį, vandenį, puikiai padeda atliekant automobilio cheminį valymą, kuomet naudojamas didelis kiekis vandens. Aukšto slėgio vėjapūtės padeda išpūsti iš sunkiai pasiekiamų angų, tarpų, plyšių susikaupusias dulkes, vandenį ar kitus sunkiai pasiekiamus daiktus.

Valymo šluostės padeda tinkamai nuvalyti paviršius, jie surenka nešvarumus, blizgina paviršius.

DARBO PATIRTIS IR PLOVIMO SISTEMA

Visos aukščiau paminėtos priemonės yra pagalbinės darbuotojams. Pagridinį ir lemiamą darbą atlieka žmogus. Kaip ir visi darbai, taip ir automobilio priežiūra ar plovimas turi savo taisykles, tvarką, eiliškumą. Mūsų darbuotojai yra mokomi greitai ir kokybiškai dirbti, teisingai naudotis visomis darbo priemonėmis ypač cheminiais produktais ir aukšto slėgio įranga. Jie yra atidūs, nuolat tobulina savo įgūdžius praktikoje. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį.